Doprava a platba

Možnosti dopravy:

Osobní odběr
Osobní odběr je možný primárně na tramvajové zastávce Bertramka, případně po dohodě, na jiném smluveném místě.

 

MINImanie kurýr
Osobní doprava po Praze, až k Vám před barák, cena dopravy je 50,-

 

Zásilkovna - pobočka
Objednané zboží necháte zaslat na vybrané výdejní místo. Pobočku Zásilkovny můžete zvolit vždy přímo v košíku. Cena služby je 65 Kč a zaplatit můžete přímo na pobočce. Zboží je doručeno do 2 pracovních dnů, kde je zásilka uschována 14 kalendářních dní. Po domluvě s dopravcem může být tato lhůta prodloužena. Také při této dopravě můžete využít DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 1 500 Kč.

 

Česká pošta
Zásilka je dopravcem doručena zpravidla během 3 pracovních dnů. Cena dopravy je 99 Kč. V případě, že Vás dopravce nezastihne, bude balíček umístěn na příslušnou pobočku pošty, kde je k vyzvednutí do 7 pracovních dnů. Při tomto způsobu dopravy není umožněna platba dobírkou. 

 

Balíkovna Zásilka je dopravcem doručena zpravidla během 3 pracovních dnů. Cena dopravy je 65 Kč. Balíkovna je síť výdejen České pošty, na které Vám bude balíček uložen.

 

 

Způsob platby:

Hotově
Platba v hotovosti při převzetí, osobně na zastávce Bertramka či jiném domluveném místě, nebo při zvolení dopravy MINImanie kurýr


Dobírkou
Za svou objednávku zaplatíte až při doručení. Prosíme, abyste při převzetí objednávek vždy zkontrolovali její stav, zejména při poškození obalu během přepravy a případné poškození nám nahlásili. Cena za dobírku je 30,-

Převodem
Po vytvoření objednávky Vám na e-mail přijdou informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na účet vedený u Raiffeisen banky. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali správný variabilní symbol pro správné spárování platby s Vaší objednávkou. 
Bankovní spojení CZK: 8827241001/5500

Platební kartou
Na e-shopu minimanie.cz nabízíme možnost uhrazení Vaší objednávky platební kartou Visa, nebo Mastercard. Platební bránu zprostředkovává platební brána Exactly.cz. 

 

Doprava ZDARMA - doprava v rámci ČR je při objednávce nad 1500,- zcela ZDARMA